Personalizovaná láhev alkoholu s věnováním nebo vzkazem

Vytvořte si svou vlastní personalizovanou lahev alkoholu s věnováním či vzkazem nebo jen obdarujte svého partnera, člena rodiny, blízkého přítele, či obchodního partnera.

Vaší fantazii se meze nekladou! Pořiďte si vlastní lahev alkoholu a zařaďte ji jako svůj nový cenný přírůstek do své osobní sbírky nebo ji věnujte svým blízkým, známým, kolegům či obchodním partnerům jako originální dárek.

Nyní můžete mít i vy svůj oblíbený alkohol ve vlastních firemních barvách, s logem nebo produktem, kterým velmi efektivním způsobem podpoříte svou reklamní kampaň.

Vyberte si z naší široké nabídky lahví alkoholu, které jsou přímo určeny k personalizaci. Vlastním způsobem navržená lahev potěší každého obdarovaného, etiketa může obsahovat fotografii, text, jméno či logo společnosti. Záleží jen na tom, co konkrétně si pro svou lahev vyberete.

Ve všech případech se jedná o stoprocentně pravý kvalitní alkohol, který u nás seženete za velmi příznivou cenu. Dejte svému oblíbenému alkoholu punc jedinečnosti a oblečte jej do originálního kabátu v podobě vlastní etikety, která zaručeně překvapí a potěší každého obdarovaného. Ať už se bude jednat o rodinného příslušníka, partnera, známého, kolegu či obchodního partnera, každého tímto originálním dárkem potěšíte a upevníte tím i vaše vzájemné vztahy.

Nabízíme k personalizaci tyto typy alkoholu: