Lahve s věnováním

Vytvořte si svou vlastní personalizovanou lahev s věnováním nebo vzkazem, nebo tímto nevšedním dárkem obdarujte svého partnera, člena rodiny, blízkého přítele či obchodního partnera. Vytvoříme pro vás nápadité lahve s věnováním.

Vaší fantazii se meze nekladou, darujte lahve s věnováním milované osobě, příteli, kolegovi či obchodnímu partnerovi. Zabýváme se výrobou privátních drinků a vvytvoříme pro vás etiketu, do které zakomponujeme vaše věnování, zašlete nám jej a my se postaráme o design a o to, abychom vaši představu o provedení etikety naplnili na 100 %.

Můžete si vytvořit etiketu s vaší fotografií či nějakým motivem, do kterého zakomponujete vzkaz či věnování obdarovanému. Tímto dárkem určitě příjemně překvapíte každého, kdo od vás vlastní personalizovanou lahev dostane. Jedná se o velmi osobní charakter dárku, kterým se dostanete do většího zájmu všech obdarovaných.
V dnešní době firmy dávají svým obchodním partnerům či zaměstnancům samé tradiční reklamní předměty, je načase vybočit a svým obchodním partnerům a zaměstnancům věnovat dárek, kterým dáte najevo, že vám na daném člověku záleží.

Popusťte uzdu své fantazii a vymyslete si návrh vaší etikety. Poté jen vyčkejte na zpracování vašeho zadání našimi grafiky. Uvidíte, že každého tímto nevšedním dárkem potěšíte!